TripCase

Android için Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.7 MB
  • Version 3.4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Sabre Traveler Solutions
TripCase; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, seyahatleriniz sırasında gerekli olan tüm ihtiyaçlarınız için size rehberlik edecek olan oldukça faydalı bir seyahat uygulamasıdır.

TripCase; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, seyahatleriniz sırasında gerekli olan tüm ihtiyaçlarınız için size rehberlik edecek olan oldukça faydalı bir seyahat uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan ve uçak bileti, uçuş bilgileri, konaklama, yeme ve içme gibi seyahatinizde planladığınız tüm etkinliklerinizi not alabileceğiniz uygulama sayesinde yoğun seyahat trafiğinizi bir düzene sokabilirsiniz. Bunun yanı sıra sürekli olarak iş seyahatlerine çıkmak durumunda olan kullanıcıların oldukça işlerine yarayacağını düşündüğüm uygulama ile iş toplantılarınızı ve görüşmelerinizi organize edebilir ve takip edebilirsiniz.

Harita ve yol tarifi sunan uygulama ile ziyaret edeceğiniz bölgenin hava durumu bilgilerini de öğrenebilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz için çanta hazırlarken bu durumları göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Uygulamada yer alan en önemli özelliklerden biri, ziyaret ettiğiniz yerlere işaret koyarak daha sonra ziyaret etmeniz gerektiğinde hatırlayabilirsiniz.

Seyahatlerınızı TripCase ile organize edin.

Daha Fazla Göster
TripCase indir
DİĞER SÜRÜMLER